Vzdělávání

Pracovníkům veřejné správy nabízíme vzdělávání v eLearningových vzdělávacích kurzech, které jsou akreditovány Ministerstvem vnitra ČR.

Vzdělávání je rozděleno do dvou částí, obecné (ta je pro všechny společná) a zvláštní (ta je specializována podle oboru zaměstnance). K povinným částem vzdělávání je připojen modul řízení kvality ve veřejné správě, neboť je tato činnost nedílnou součástí práce vedoucího úředníka a většina magistrátů a městských úřadů zavádí některý z modelů zvyšování kvality do své činnosti (zpravidla model CAF).

e-Learningový portál, na kterém jsou vzdělávací kurzy realizovány byl vyvinut společností EDUKOL vzdělávací a poradenské sdružení s.r.o. v rámci projektu spolufinancovaného z Evropského sociálního fondu a rozpočtu ČR s názvem "Rozvoj veřejné správy v Olomouckém kraji e-learningovým vzděláváním" registrační číslo projektu: CZ.1.07/3.2.05/03.0026.

Pro více informací navštivte portál na adrese http://vvpvs.edukol.cz/

Náhled eLearningové portálu EDUKOL

„Láska vdaných žen je nejcennější na světě, manželé o tom ovšem nevědí.“ Oscar Wilde